Autor: Andres Larin
on July 02, 2017
Vaatamisi: 534

Teie kontori puhastusteenuste sisseostmine on teie ettevõtte jaoks strateegiline samm. Hooldusteenused on üks valdkond kus allhange on suure töökoormuse ja piiratud eelarve korral hea otsus. Kui teie eesmärk on teha ettevõte raha ja aja mõistes efektiivsemaks, siis on teil hea meel näha neid üheksat eelist miks ei ole mõtet palgata töötajat kontorit puhastama vaid mõttekas osta ettevõtte koristusteenused sisse.

Loe lisa
Autor: Andres Larin
on May 03, 2017
Vaatamisi: 418

Kindlasti on väga paljud aiapidajad läinud seda teed, et kodu ümbruses on kasutatud kõnnitee või sissesõidu tee jaoks kas tavalisi tänavakive või kiviplaate. Ilus küll vaadata, kuid paratamatult koguneb kivide vahele mulda ja sodi mis on heaks pinnaseks umbrohu kasvamisele. Kui teie sissesõidutee kivide vahel kasvavad võililled ja muud rohelised taimed, ei näe see kuigi kena välja. Seetõttu sooviksin natuke lahata võimalusi, kuidas kõige paremini sellist umbrohtu eemaldada kivide vahelt.

Kui kivide vahel on natuke mulda ja sodi ladestunud ning taimed pole veel kasvada jõudnud, võib piisada täiesti ühest korralikust tänavapuhastusharjast, millega regulaarselt kivipinda pühkida, välistades sellega umbrohu kasvamiseks sobiva pinnase teket. Kindlasti ei tee halba ka teatud vahede tagant survepesuri ja pesuvahendiga kivide puhastamine. Survepesurit kasutades tuleb kindlasti meeles pidada, et surve tuleb reguleerida minimaalseks ning vuugivahedest liiva ei tohi ära pesta. Vajadusel tuleks sel juhul vuugivahed täita täiendava liivaga.

Loe lisa
Autor: Andres Larin
on March 27, 2017
Vaatamisi: 809

Kui teil on vaja lisaks ühte paari abikäsi, et saada asjad tehtud, siis te peaksite mõtlema toateenija palkamise peale. Te võite anda neile nimekirja asjadest, mida te ise ei jõua teha ja lasta neil tööle asuda. Nad võivad vabastada osa teie ajast, et te võiksite puhata ja hinge tõmmata.

Loe lisa