Põhjused meie valimiseks

Kiire ja sõbralik

Teie aeg on palju väärt. Lubage meil olla side Teie suurima investeeringu ja Teie vahel. Me vastame Teile alati õigeaegselt. Meie meeskond on sõbralik ja vastab telefonile naeratusega. Et olla osa meie meeskonnast peab Teil olema kirge ja soovi töötada selles valdkonnas.

Mitmekeelne ja kogemustega

Meil on mitmekeelsed töötajad, mis lubab meil jõuda suurema osani Saaremaa elanikest. Räägime nii eesti-, inglise-, kui ka vene keelt. Omame  kogemust majaehituses, turustamises ja pidevas enesetäiendamises, nii et me saame Teile pakkuda parimat teenust.

Käed külge

Iga kinnisvaraga tutvutakse hoolikalt meie meeskonna poolt. Meie parim turundajate meeskond otsib loomingulisi võimalusi parandamaks, kui vaja ja turundamaks Teie kinnisvara. Me arendame välja tugevad, sõbralikud ja professionaalsed suhted elanikega, et tagada alatine pidev ja avatud suhtlemine. 

Meist lähemalt

Täisteenust pakkuv kinnisvarahalduse firma Saaremaal

Me teame kui raske on kolida, mõnikord väga lühikese aja jooksul ja leida oma koju kvalifitseeritud ja vastutustundlikku üürnikku. Meie saame aidata. Oleme spetsialiseerunud kinnisvarahaldusele Saaremaal. Võtame ära kinnisvarahalduse koorma teie õlult.

Oleme täisteenust pakkuv kinnisvarahalduse firma. Meie firma on edukas ja ületab pidevalt klientide ootused teenuste ja professionaalsuse osas. Oleme aktiivne, teenustele orienteeritud firma. Meie eesmärk on pakkuda parimaid teenuseid keskendudes üksikasjadele.

Meie tähelepanu detailidele toob Teile üürnikud kes on põhjalikult välja sõelutud, parima kvaliteediga professionaalsed töövõtjad ja tarnijad Teie kinnisvara haldamiseks ning treenitud personali, kes on valmis tegelema haldustaotluste ja hädaolukordadega, nii et Te võite rahulikult oma nädalavahetusi nautida.

 Kohalikud eksperdid, professionaalsed tulemused

Saarehaldus.ee on asutatud Saaremaal ja meil on erakordne pühendumus meisterlikkusele. Meie filosoofia on aluseks meie reputatsioonile - reputatsioon, mis on raskelt välja teenitud, õhinal kaitstud ja mis on tõeline võti meie jätkuva edu jaoks.

 Missioon:

Ületada klientide ootusi ja tõsta kinnisvarahalduse standardit. Erineda teistest parima klienditeeninduse poolest. Lihtsamalt öeldes, meie eesmärgiks on olla parim.

 Üürnikud:

Meie töötajad saavad aru, et Te ootate kvaliteeti kohast, mida hakkate oma koduks nimetama ja nad pakuvad rendiks mitmeid maju ja kortereid. Me teame ka seda, et Te tahate kiiret ja personaalset teenindust kui tekivad hädaolukorrad. Me pakume erinevaid võimalusi üüri eest tasumiseks, tegeleme Teie muredega õigeaegselt ja teeme vajadusel ka ületunnitööd, et pakkuda Teile meeldivat kogemust.

 Omanikud:

Meie äriks on tõhusalt Teie vara hallata. Meie omanikud naudivad meelerahu, kuna nende investeering on heades kätes. Olenemata sellest kas teie kinnisvaraks on korterid, majad või korterelamud, meie firma tagab selle, et Teie kinnisvara on hästi hallatud ja et see meelitaks ligi ja hoiaks üürnikke alles.

Soovitajad

"Saare Haldusega koostöö kogemus oli suurepärane. Te pingutasite kõvasti minu ja mu pere jaoks. Te leidsite meile meie unistuste maja ja me ei saaks olla rohkem õnnelikud. Aitäh.”

Veljo Tammik

“See oli värskendav tempomuutus tavalisest "meid ei huvita" suhtumisega kinnisvarahalduse firmast professionaalse suhtumisega firmani. Te tegite mu elu palju lihtsamaks. Aitäh!”

Mari Nõmmik

“ Väga sõbralik ja väga abivalmis meeskond. Te säästsite mulle väärtuslikku aega ja raha. Pöidlad üles ja suur tänu.”

Jaanus Saar

“ Suurim preemia mida olen Teilt saanud on minule ja minu klientidele pakutud teenustele pühendumine.”

Kristi Rüütel