V: Saare Haldusel on maine pakkuda silmapaistvat teenindust. Meil on kogemus ja teadmised kuidas teha teie kinnisvarainvesteering edukaks. Kui te palkate meid, siis võite oodata ainult parimaid halduse lahendusi, me teeme kõik endast oleneva, et ära teenida teie usaldus. Ei ole paremat valikut oma investeeringu ega meelerahu heaks. Meie edu peitub teile usaldusväärse, efektiivse kinnisvarahalduse teenuse pakkumises. Meie kogemus annab meile teadmised rendilepingute, hooldusvajaduste, kindlustusvajaduste ja üürileandja/üürnike seaduste suhtes.

V: Kui teil puudub aeg või oskused, mida on vaja igapäevaseks äri või elamu kinnisvara haldusprotsesside juhtimiseks, siis võib ekspert kinnisvarahaldur olla teile suureks abiks, et aidata teie investeeringul olla edukas.

Kinnisvarahalduse firma aitab teil:

  • Reklaamida teie kinnisvara, et vähendada selle tühjalt seismist ja suurendada tulu. Kinnisvarahaldurid teenivad elatist, sest nad tunnevad üüriturgu, teavad mis hinnaga renditakse sarnast kinnisvara ja kui palju on potentsiaalsed üürnikud nõus üüritava pinna eest maksma.
  • Neil on turundusalased teadmised kuidas jõuda potentsiaalsete üürnikeni ja kogemus ja vahendid, et välja praakida halvad krediidiriskid
  • Täita vabad pinnad parimate võimalike rentnikega;
  • Hooldada ja hoida teie rendikinnisvara heas seisukorras;
  • Jälgida tulusid ja kulusid, et kindlaks teha kasumlikkus;
  • Läbi rääkida rendilepinguid;
  • Koguda renti ja jälgida üürnike hoiuseid;
  • Järgida riiklikke ja kohalikke seaduseid; ja
  • Vastata üürnike taotlustele ja tegeleda üürnike probleemidega

 

V: Te võite oma päringute suhtes meile helistada, faksida või saata need posti või e-mailiga. Hoolduspäringuid võib saata ka kodulehe kontaktivormi kaudu. Peale seda kui me päringu kätte saame, võime me lisaks teiega ühendust võtta ja küsida täpsustavaid küsimusi, mis aitavad meil teie soovid enne selgeks teha kui me kedagi teie juurde välja saadame. Kui teil on õigustatud probleem, siis planeerime me tööde aja.

V: Jah. Me saame alustada selle protsessiga kohe. Et kokku leppida kohustusteta konsultatsioon ja arutada üksikasju detailselt, võtke palun meiega ühendust.

 

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.