Müüa: Mänguväljakud

Mängimine on lapse arengu peamine võti, mis pakub samaaegselt rõõmu ja füüsilist aktiivsust. Mänguväljakutel kiikumine, ronimine ja liivakastis mängimine arendavad lapse koordinatsiooni ja tasakaalu, pakuvad naudingut ning terviklikku kehalist koormust.

Pakume laia valikut mänguväljakuid ja lastekiikesid. Meie peamine eesmärk on pakkuda vastupidavaid ja ohutuid tooteid mõistliku hinnaga. Me kasutame oma toodetes parimat Eesti metsades kasvanud puitu. Puit kui taastuv loodusvara on olnud ehitusmaterjalina kasutusel juba kümneid tuhandeid aastaid ning keskkonnasõbraliku materjalina sobib ideaalselt lastele mõeldud mänguvahendite tootmiseks. Süvaimmutus suurendab aga puidu looduslikku vastupidavust veelgi.

Kõik mänguväljakud vastavad Euroopa ohutusstandardile EN71 ja mitmed tooted on lisaks sertifitseeritud TÜVi poolt. Erinevatel sooladel põhinev immutuskemikaal on kroomi ja areseenivaba ning ohutu nii laste tervisele kui ka loodusele meie ümber.

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (372) 513-1161.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and conditions.

Comments