Maalritööd

Maalritöö teenused sisaldavad sise- ja välispindade värvimist. Me oleme värvimise eksperdid aastaste kogemustega.

Me valmistame hoolikalt teie kodu välisilme ette

Meie professionaalne meeskond teeb kõigepealt läbivaatuse, et anda projektile hinnang enne maja värvimiseks ette valmistamist. Me katame teie põrandad, kaitseme mööbli ja täidame augud või praod seintes kui vaja (kaasa arvatud kipsplaatide remonditööd), katame kõrvutised taimed ja puud (me ei taha, et teie roosipõõsas saaks üle värvitud) ja pakume hallituse eemaldamist kui vaja. Me võime aidata tapeetide eemaldamise ja aknakatete paigaldamisega.

Andke meile teada kui vajate akende ja uste hüdroisolatsiooniteenuseid ning kas te eelistate elastomeerset või keraamilist katmist.

Kui teil on värvipinna läheduses terassimööblit või potililli, siis me soovitame need võimaluse korral teise kohta viia. Me valmistame ette kõik pinnad (sh. teeme survepesu), et veenduda selles, et kõik oleks puhas ja valmis.

Kui teil on värvipinna läheduses väärisasju või hapraid esemeid, siis soovitame need samuti võimaluse korral ruumist eemaldada. Eemaldage seintest kõik pildid ja riiulid enne kui me sinna jõuame. Kui teil on koduloomi, siis planeerige kus te neid värvimise ajal hoiate - me ei tahaks ühtegi värvitud käparida!

Meie värvid ei erista vänget lõhnu ega aurusid

Me oleme keskkonnasõbralik maalriteenus. Me kasutame null VOC ja madala VOC-ga värve, et minimeerida mõju keskkonnale ja teie kodule, tagades selle, et tagasi tulles ei oleks teid ootamas vänged haisud ja aurud.

Me hoolitseme selle eest, et te oleksite 100% õnnelikud

Kui töö on lõpule viidud vaatame me samal ajal kui värv kuivab selle teiega koos üle, et veenduda et mingeid lisatöid ei ole vaja teha. Meie meeskond koristab enda järelt enne kui lahkuvad nii et jääb mulje nagu meid ei oleks kunagi seal olnudki (värske värv välja arvatud).

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (372) 513-1161.