Parketi paigaldamine

Lehtpuu põrandakate on üks atraktiivsemaid sisekujunduse detaile, mida te oma koju saate lisada. See toob koju loomuliku kauakestva ilu.

Parkettpõrand on ilus dekoratiivne põrandakate, mis on tehtud puidust ja moodustab geomeetrilisi mosaiigi mustreid. Need mustrid mis moodustavad parketi võivad ulatuda lihtsatest geomeetrilistest kujunditest nagu ruutudest kuni väga keerukate ja dekoratiivsete kujunditeni. Mõningad nimed mis neile mustritele on antud on malelaud, heeringa luu, topelt heeringa luu ja korvi põimik. Parkett on saadaval üksikute täispuidust plokkidena või mosaiik-paneelina. Üksikud parketiplokid on saadaval erinevates suurustes, puitudes ja klassides. Need lahtised plokid paigaldatakse ükshaaval moodustades soovitud mustrid.

Parketiplokid on üldjuhul odavamad osta aga kallimad paigaldada, kui laudpõrandad. Mosaiikpaneelparkett on tehases valmistatud paneelid, kus parketiplokid on juba paigutatud teatud mustrisse ja neid hoiab paigal paberist või võrgust aluspind.

Tamm on tõenäoliselt kõige populaarsem puu parketi jaoks aga samuti ka kreeka pähklipuud, vahtrapuud, kirsipuud, tiikpuud, mahagoni ja pööki kasutatakse ilusate parkettpõdandate jaoks. Parkett liimitakse väga puhta ja ühtlase aluse peale, seejärel lihvitakse ja pitseeritakse kohapeal, nii et see on üsna keeruline protseduur aga lõpptulemus on seda kindlasti väärt.

Neid on kerge hooldada ja need on palju hügieenilisemad kui vaibad. Korraliku hoolduse ja tähelepanuga kestab parkett kogu teie elu.

Puidust põrandad on tänapäeval ääretult populaarsed ja trendikad ning annavad igale kodule tohutult lisaväärtust. Kinnisvarafirmade sõnul müüvad puitpõrandaga kodud kaks korda kiiremini kui need, millel puitpõrandaid ei ole.

Miks valida lehtpuu puidust põrand?

  • Puitpõrandate paigaldamine suurendab teie kodu väärtust koheselt.
  • Puitpõrandad maksavad pikemas perspektiivis vähem kui muud liiki põrandakatted.
  • Korralikult hooldatud lehtpuu põrandad kestavad kogu elu.
  • Puidust põrandad on hügieenilisemad kui muud liiki põrandakatted.
  • Puidust põrandad on allergiavastased, püüavad vähem allergeene, baktereid ja tolmu kui muud põrandakatted.
  • Puidust põrandad aitavad parandada õhu kvaliteeti.
  • Puidust põrandaid on lihtne hooldada.
  • Valida on võimalik palju erinevat sorti puiduliikide seast, mis on eri värvi, et sobida sinu stiiliga.
  • Puidust põrandaid on võimalik kahjustuste korral parandada.

 

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (372) 513-1161.