Üüripindade haldus

Üürikorterite ja -majade haldus. Me oleme täisteenust pakkuv kinnisvarahalduse ja -hoolduse firma Saaremaal.

Kui te olete kord investeerinud kinnisvarasse, siis selle vara haldamine ja hooldamine võib kiiresti muutuda liiga koormavaks.

Paljude omanike jaoks on loogiline lahendus oma rendipindade haldamiseks palgata kinnisvarahalduse firma. Kas see on aga teie jaoks õige otsus? Siin on 10 põhjust, miks te peaksite kaaluma kinnisvarahalduse firma palkamist.

Top 10 põhjust miks palgata kinnisvara haldamise ettevõte

Rendikinnisvara omamine võib muutuda üle jõu käivaks nii uutele omanikele kui ka pikaajalistele investeerimisveteranidele. Õnneks on aga professionaalse kinnisvarahalduse firma näol saadaval abi. On see aga teie jaoks õige otsus? Järgnevalt on ära toodud 10 põhjust, miks te peaksite kaaluma kinnisvarahalduse ettevõte palkamist ja kuidas sellest saadav kasu ületab kulud.

 1. Üüride kogumine: Professionaalsel kinnisvara haldamise ettevõttel (KHE) on süsteemid ja strateegiad parandamaks rendi kogumist ja õigeaegseid rendimakseid. See tagab teie jaoks kiire ja järjepideva rendi kogumise. Kiire ja järjepidev rendi laekumine on absoluutselt kriitilise tähtsusega kinnisvaraturul kus head rahavood võivad tähendada edu või ebaõnnestumist kinnisvarainvestorina.
 2. Kohalike rendihindade teadmine: KHE-del on laialdased teadmised kohalikest rendihindadest ja võimalus määratleda kõrgeim võimalik rendihind teie kinnisvara jaoks. Tänu internetile ja võimalusele teha laiaulatuslikke rendipindade otsinguid teavad potentsiaalsed üürnikud seda kui teie kinnisvara on ülehinnatud. Ülehinnatud kinnisvara seisab tühjana samal ajal kui teised on välja renditud. Rendihindade tundine on oluline faktor kiireks rendiks ja rahavooluks.
 3. Üürnike sõelumine: KHE nõuab igalt täiskasvanult detailset kirjalikku avaldust koos fotoga identifitseerimisega. Lisaks uurib KHE kriminaalset tausta, sotsiaalkindlustust ja avalikke teavitusi (pankrot või kohtuotsused), et otsustada kas taotlus on õige. KHE helistab ka varasematele ja praegustele tööandjatele, üürileandjatele ja muudele soovitajatele. KHE-del on kehtestatud nõuded ja standardid taotlejate heakskiitmiseks või tagasilükkamiseks, tagades seeläbi, et järgitakse õiglaseid eluaseme eeskirju ning muid kohalikke ja riiklikke regulatsioone.
 4. Turunduskogemus: KHE-del on aastatepikkune kogemus selles kuidas kõige paremini turustada teie kinnisvara, nii et need saaks võimalikult kiiresti välja rentida. KHE-d kasutavad nii traditsionaalset kui ka internetiturundust, et suurendada teie kinnisvara eksponeerimist ja leida kvalifitseeritud üürnikke kiiremini. Enamus KHE-sid kasutab 10, 20 või isegi 30 erinevat tehnikat, et kinnisvara kiiresti välja rentida, mis vähendab teie vakantse kinnisvara kulusid.
 5. Kinnisvaraseadused ja regulatsioonid: KHE-del on laialdane ja ajakohane teave kinnisvaraga seotud seadustest ning regulatsioonidest ja nad aitavad teid teha kindlaks, et kõik oleks vastavuses kohalike ja riiklike eeskirjade ning määrustega. Kohtuasja vältimine tasub KHE kulud mitmekordselt.
 6. Testitud ja usaldusväärsed professionaalid: KHE on juba kontrollinud arvukalt erinevaid tarnijaid, teenusepakkujaid ja töövõtjaid, et tagada teile kvaliteetne ja mõistliku hinnaga töö. Suutmatus neid spetsialiste kontrollida võib olla kulukas viga. Paljud omanikud jätavad selle tähelepanuta, kuna nad ei tea kuidas seda teha ning sellepärast, et see on aeganõudev ja vaevaline protsess.
 7. Inspekteerimisaruanded: KHE peaks tegema kontrolli peale igat üürnikku. KHE peaks tegema rutiinset kinnisvara kontrolli vähemalt iga kuue kuu tagant, kui mitte rohkem. KHE peaks olema vastutav sagedaste kirjalike inspekteerimisaruannete koostamise eest iga teie kinnisvara kohta. Rikked mis teie kinnisvaral kiirelt tuvastatakse saab lahendada enne seda kui nende parandamine muutub kalliks.
 8. Finantsaruanded: KHE-d esitavad üksikasjalikud tuludu ja kulude aruanded säästes teid raamatupidamisega kaasnevast peavalust. KHE-d esitavad raamatupidajale või finantsnõustajale aastaaruande maksude kohta.
 9. Hädaabikõned ja üürnike eest kaitsmine: Kinnisvara halduse ettevõte kaitseb teid hädaolukorra hoolduskõnede eest ja üürnikega kaasnevate peavalude eest. Kujuta ette, et te ei pea kunagi tegelema hilisõhtuste "minu WC ajab üle" kõnedega.
 10. Madalad kulud: KHE peaks maksma umbes 6-10% igakuisest kogutud üüritulust. Oletades, et üürikulu on €1200 kuus tähendab see, et tasu on €72 - €120 kuus. See on vähem kui €4 päevas! Kas te tõesti arvates, et on võimalik, et te teete kõik need asjad ära vähema kui €4 eest päevas?
 11. Boonus põhjus! VABA AEG: Hea kinnisvara halduse firma vabastab teie aja, et saaksite teha tehinguid mis toovad sisse raha. Me mõtleme siin tõsist raha, selle asemel, et tegeleda mitte raha sisse toovate tegevustega nagu üürnike ja kinnisvara haldamine.

 

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (372) 513-1161.