Kuidas saavad kinnisvarahalduse firmad aidata teil oma kodu korras hoida

Autor: Andres Larin
on September 02, 2018
Vaatamisi: 4080

Kinnisvarahalduse firmad on sageli abiks kõigile kes omavad kinnisvara. Hoolimata sellest kas te olete maja- või korteriomanik, ei pruugi teil olla võimalik olla pidevalt kohal, et selle eest hoolt kanda. Sellepärast peaksite te välja uurima kuidas spetsialiseerunud ettevõte saab teid aidata.

Kui te olete nagu paljud teisedki koduomanikud, siis tõenäoliselt tahate te oma kinnisvara välja rentimisest teenida ka kasumit. See tähendab seda, et te peate otsima ja haldama rentnikke, mis võib tunduda kui täiskohaga töö, eriti siis kui teil on rohkem kui üks maja. Kuna kinnisvara haldamise firmad võivad leida üürnikud kiiremini on kinnisvaraga tegeleva ettevõtte palkamine hea idee. Me teeme taustauuringuid ja vajadusel isegi intervjuu, et teha kindlaks, et üürnikud tasuvad korralikult üüri ja ei riku kodu. Kui te leiate üürnikud, siis on vaja ka kedagi, kes korjab igal kuul üüriraha. Seda võib olla raske teha, kui üürnikud tihti rendiga hilinevad, mille puhul ettevõte saab alustada vajadusel väljatõstmise protsessiga.

Hoolimata sellest kas teie kinnisvara on välja üüritud või mitte, on vaja olla kindel, et kõik selle seadmed oleksid töökorras.  Kui te plaanite mingil hetkel korterisse või majja tagasi kolida, siis ei taha te sissekolimise päeval avastada, et seadmed ei ole töökorras. Kui teil on üürnikud, siis tuleb muidugi seadmed koheselt korda teha. Seda võib olla aga võimatu teha, kui te ise elate kaugel eemal ja just sel põhjusel saavadki olla kinnisvarahalduse firmad teile abiks. Meil on mitmed remondimehed ja alltöövõtjad, kes saavad kiirelt ja soodsalt teha erinevaid remonditöid.

Üldiselt tuleb kinnisvara eest hoolt kanda pidevalt, mitte ainult siis kui midagi katki läheb. Näiteks tuleb muru hoida teatud pikkusega, mitte liiga pika või surnuna. Puid ja põõsaid tuleb aeg-ajalt pügada ja umbrohtu välja tõmmata. Kui teil on bassein, siis tuleb ka seda teie äraolekul hooldada. Kui teie kinnisvara on välja üüritud, siis te saate organiseerida, et üürnikud need asjad korda ajaksid. Kui aga kinnisvara seisab tühjana, on teil vaja firmat, mis hoiaks asjad korras. Õnneks on meie kinnisvarahoolduse firma rõõmuga valmis neid teenuseid teile pakkuma.

Hoolimata sellest kas te omate suurt korterelamut või väikest korterit, on teil ilmselt meist kasu oma kinnisvara eest hoolt kadmiseks. Senikaua kuni te palkate kogenud firma, mille hind on konkurentsivõimeline, peaks ka tulemus olema hea.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.