Suvised projektid mis annavad teile hea investeeringutasuvuse

Autor: Andres Larin
on August 02, 2017
Vaatamisi: 2193

Te ei pea ette võtma täielikku renoveerimist, et oma kodu väärtust tõsta. Lihtsad majapidamisprojektid nagu näiteks haljastus, uued uksed või aknad või lihtsalt uuesti värvimine võivad teha imesid muutes oluliselt teie maja välimust ja suurendades selle väärtust.


Maastikuhooldus

On ammu teada, et kodu välimuse parandamine tasub ennast ära kui on aeg kinnisvara maha müüa. Ükskõik millised on täpsed numbrid on kindel: suure tõenäosusega saate te rohkem tagasi kui te sisse panete. Ideed kõiguvad rohimisest kuni puude istutamiseni (mis peaaegu alati lisab väärtust).


Värvimine

Värskelt värvitud kodu võib anda teile müües 5-10% lisatulu. Ei pea olema geenius, et aru saada, et toad kus värv seintelt maha koorub tuleks üle värvida. Kui te aga planeerite lähitulevikus müüa, siis te võite kasutada värvimist ka selleks, et ostjaid ligi meelitada ja nõuda oma kodu eest suuremat hinda. Hiljutine uuring leidis, et näiteks sinine värv võib tõenäoliselt müügihinda tõsta.


Sisehoovid ja terrassid

Kui te olete mõelnud sisehoovi või terassi rajamisest, siis on häid uudiseid - see pakub suurt investeeringutasuvust. Te saate head tulu ka siis, kui uuendate juba olemasolevat terrassi. Veenduge selles, et kõik lauad, reelingud ja trepid näevad head välja ja on töökorras. Keegi ei taha terrassi, mis tundub olevat ohtlik näiteks laste jaoks. Lisades selliseid asju nagu näiteks valgustus, taimed ja väravad võivad väärtust veelgi tõsta.


Uued uksed

Nii garaaži- kui välisukse asendamisel on kõrge investeeringutasuvus. Ilusate uste paigaldamine võib parandada maja üldist välimust. See võib anda teie majale unikaalse välimuse mida teistel majadel ei ole.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.