Kinnisvara renditulu võib finantseerida teie pensioniiga

Autor: Andres Larin
on Juuli 10, 2017
Vaatamisi: 1609

Aktsiad, pensionifondid ja tööandjate poolt sponsoreeritavad plaanid on paljude pensioniplaanide peamised aspektid aga nad ei ole mingil juhul ainukesed valikud. Sageli tähelepanuta jäetud alternatiiv mida võiks kaaluda on kinnisvara omamine ja väljarentimine.

Rendikinnisvara võib pakkuda kindlat sissetulekuallikat senikaua kui te kasvatate kinnisvaraga omakapitali. Lisaks sellele võib kinnisvara väärtus tõusta ja te võite nautida samal ajal teatavaid maksusoodustusi. Järgnevalt toome ära protsessi kuidas see võiks toimida.

Raha tegemiseks on vaja raha

Et tekitada rendikinnisvarad objektidest rahavoogusid peate te investeerima. Kuigi hüpoteeklaenude intressimäärad on soodsad tuleb teil teha sissemakse mis võib olla investeeringukinnisvara puhul olla 20-30%. Loomulikult on lisaks ka korduvad kulutused. Võtke arvesse laen, maksud, kinnisvaraomanike kindlustuslepingud, remondi ja hoolduskulud ning ootamatud kulud - näiteks probleemse üürniku poolt tekitatud kohtukulud jne.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.