9 puhastusteenuste sisseostmise eelist

Autor: Andres Larin
on Juuli 02, 2017
Vaatamisi: 3198

Teie kontori puhastusteenuste sisseostmine on teie ettevõtte jaoks strateegiline samm. Hooldusteenused on üks valdkond kus allhange on suure töökoormuse ja piiratud eelarve korral hea otsus. Kui teie eesmärk on teha ettevõte raha ja aja mõistes efektiivsemaks, siis on teil hea meel näha neid üheksat eelist miks ei ole mõtet palgata töötajat kontorit puhastama vaid mõttekas osta ettevõtte koristusteenused sisse.

  1. On olemas erinevaid puhastusteenuste firmasid. Traditsiooniliselt palgatakse töötajad miinimumpalga eest. Puhastusfirmad aga omanike poolt opereeritavad meeskonnad - nad investeerivad aega, raha ja teevad jõupingutusi selleks et olla edukad. Selline mudel pakub tavaliselt parimaid tulemusi.
  2. Puhtus on kvaliteetsete puhastusfirmade peamine fookus. Töötajad on koolitatud ja nende töö kvaliteeti hinnatakse. Puhastustöötajad ei ole seega teie vastutada vaid puhastusettevõtte vastutada. Te pääsete vastutusest ja muudest probleemidest mis on seotud täiendava personali haldamisega.
  3. Töötajate kättesaadavus. Pühade, töölt puudumiste ja teiste kohalolekuga seotud probleemide küsimus on nüüd lahendatud. Väljastpoolt puhastusteenuse sisseostmine tähendab, et nad saadavad oma meeskonna teie juurde sõltumata asjaoludest. Kui teie tavapärane puhastaja ei ole saadaval, siis see ei ole probleemiks kuna neil on olemas asendusmeeskond kes on valmis teid aitama.
  4. Allhanke teel palgatud ettevõttel on kõrgeimad tervise ja hügieeni standardid. Need ettevõtted kulutavad aega ja raha ohutuskoolitusele ja neil on kõrged puhtuse standardid kuna nad üritavad alati kvaliteeti säilitada.
  5. Kui te palkate puhastusteenust pakkuva ettevõtte, siis nad kasutavad alati uusimaid tooteid ja varustust. Saare Haldus kasutab ainult kõige uuenduslikumaid ja tõhusamaid puhastusseadmeid.
  6. Sisse ostetud puhastusteenuseid saab muuta vastavalt teie eelarvele. Te saate kohandada puhastusgraafikut vastavalt oma ettevõtte vajadustele.
  7. Te saate kulusid vähendada muutes sagedust ja puhastusteenust. Sõltuvalt teie vajadustest saate te oma puhastusmahtu suurendada või vähendada. Kui teil on vaja rohkem puhastust, piisab selle saavutamiseks ainult telefonikõnest. Teil ei ole vaja endal täiendavaid töötajaid palgata.
  8. Säästke raha. Sisse ostetud puhastusteenustega säästate te raha hooldustööde pealt, tööhõive, varustuse, vormiriietuse, varude ja muude seotud kulude pealt. See ei ole teie põhitegevus, kas te tõesti sooovite selle peale oma aega raisata?
  9. Säästke keskkonda. Te võite palgata keskkonnasõbraliku ettevõtte. Firmad nagu Saare Haldus on pühendunud keskkonnale ja ei kasuta mitte ainult õigeid tooteid vaid ka jätkusuutlikke süsteeme.

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.