Droonide kasulikkusest kinnisvarale

Autor: Andres Larin
on Juuli 04, 2018
Vaatamisi: 641

Kinnisvaraturundus on viimase kümne aasta jooksul tohutult muutunud. Enamus kinnisvarabüroosid on vanad strateegiad maha jätnud ja asendanud oma turundusstrateegiad kaasaegsematega.

Tänu fotograafia piirangutele on nüüdseks kinnisvarafirmad ja nende kliendid üha enam huvitatud droonidest. Lõppude lõpuks on kvaliteetne, erinevatest vaatenurkadest tehtud droonivideo palju huvitavam, kui paar tavalist pilti.

 Mõningad drooni kasutamise eelised kinnisvara juures on järgmised:

  • Imeilusate piltide loomine - piloodid saavad kasutada kaasaegseid droone selleks, et jäädvustada kvaliteetset materjali kõrgest vaatenurgast. Seda tüüpi materjali ei ole lihtsalt võimalik tavalise fotovarustusega teha.
  • Kinnisvara eripärade esiletõstmine - droone saab kasutada selliselt, et näidata kinnisvara ümbruses olevaid olulisi eripärasid. Selleks võib olla tagahoov, bassein, jalgrada, jpm.
  • Muljetavaldavad virtuaalsed kinnisvaratuurid - kuigi droone kasutatakse peamiselt kinnisvara välimise külje salvestamiseks on neid võimalik kasutada ka siseruumides. Neid videosid saab kasutada aga virtuaalsete ekskursioonide loomiseks.
  • Raha säästmine - aerofotograafiat saab teha ka helikopteri pealt aga drooniga salvestatud materjal on ilmselgelt palju soodsam.
  • Konkurentsieelis - kinnisvaramaaklerid, kes kasutavad droone, saavad automaatselt oma konkurentide ees eelise. On ütlematagi selge, et kuulutused, milles on kasutatud drooniga võetud materjale näevad paremad välja kui tavalised kuulutused.

 

Nagu näete, siis võib drooni kasutamine kinnisvara turundamise juures imesid teha. Selleks, et kinnisvaraga kasumit teenida, tuleb kaasaegse tehnoloogiaga sammu pidada. Just seda soovivad teilt ostjalt!

Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.