Plaadimustrid pakuvad lõputu valiku põrandate ja seinade katmiseks

Autor: Andres Larin
on September 26, 2012
Vaatamisi: 2103

Kaaludes põranda või seina plaatimist on mitmeid erinevaid paigutuse mustreid mille hulgast valida. Iga mustri plusside ja miinuste tundmaõppimine võib aidata teil otsustada milline muster näeb käesoleva projekti jaoks välja parim. Plaadid kestavad pikka aega ja võivad olla kulukad, nii et mustri ja plaatide hoolikas valimine on alati soovitav.

Üks võimalus plaadi kohta rohkem teada saada on selle kohta väike turu-uuring teha. Plaadi mustrite nimede tundmaõppimine ja milliseid plaate iga mustri puhul üldiselt kasutatakse on väga kasulik. Kui plaatimine on sinu jaoks uus teema ja sa plaanid seda ise teha, siis väike uurimustöö tuleb alati kasuks. Mõningaid plaadimustreid on väga lihtne teha, samas kui teised on üsna keerulised tänu keerukatele mustritele.

Mustrid mis nõuavad mitmeid erineva suurusega plaate võivad täieliku uustulnuka jaoks osutuda natuke liiga keeruliseks. Paljud algajad alustavad oma esimest plaatimise projekti kasutades lihtsat mustrit nagu sirge või diagonaalne muster. Need mustrid on üsna lihtsad aga sellegipoolest väga moekad ja näevad väga head välja.

Soovides mõnda keerulisemat seina või põrandaplaadi mustrit on võib olla parem pöörduda professionaalse plaatimisfirma poole. See tagab täiusliku töö ja võib isegi avada võimaluse uue erilahendusega põrandamustri jaoks. Paljud plaadispetsialistid eksperimenteerivad ja on välja töötanud unikaalseid mustreid, millel ei ole ühiseid jooni tavaliste levinud mustritega.

Enne töövõtja palkamist on mõistlik kontrollida nende mainet ja küsida näha nende portfelli varasemate tööde kohta. Kaaludes plaatide ja tööjõu hinda tasub kasutada professionaali kellel on suurepärane taust ja soovitused mis seda tõestavad. Tänu plaatide pikale eale võib olla plaatide eemaldamine ja uuesti paigaldamine tänu kogenematule töövõtjale kulukas ja tülikas ettevõtmine.

Mõnikord võib õige mustri leida lehitsedes ajakirju ja interneti plaatijate foorumeid. Aegajalt postitab koduomanik enne ja pärast pilte oma ajaveebi. Nendest piltidest võib tulla palju ideid. Kui soov on saada täiesti ainulaadset mustrit, mida kellelgi ei ole, siis paljud koduomanikud kas joonistavad ise oma soovitava kujunduse või lasevad kunstnikul seda teha.

Tõsi on see, et loodud on juba lõputu hulk erinevaid kujundusi ja veel lõputu hulk on ka tegemata. Piirangud seab ainult see kui loovus lakkab voolamast. Üks põhjus plaatide paigaldamiseks on see, et see on üks parimaid valikuid põrandate ja seinade katmiseks. Valikuid on piiramatu arv, ainult siis kui kõik pinnad on plaaditud on piir saavutatud. Muidugi terrassi ja võib-olla isegi ilusti kujundatud kõnnitee või mõne muu õues asuva pinna plaatimine võib osutuda ainsaks meetodiks saamaks plaatimise palavik endast välja.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.