Feng Shui oma kodu - täida oma elutuba positiivse energiaga!

Autor: Andres Larin
on Detsember 27, 2016
Vaatamisi: 2525

Elutuba on tihti kodu kõige populaarsem tuba. See on mugav, kutsuv ja suurepärane koht lõõgastumise ja meelelahutuse jaoks. Veeda natuke aega tuba lähemalt uurides. Pange tähele kus on sissepääs ja suure läbikäiguga kohad. Kus asuvad aknad? Pea nende kohtade asukohad enne alustamist meeles.

Järgmiseks, kui te ostate uut mööblit, siis ostke toolid ja diivan, millel on ümmargused nurgad ja kõrged seljatoed, kuna see soodustab energia sujuvat liikumist. Kui te ei osta uut mööblit ja teie mööblil on teravad nurgad, siis pange need kindlasti optimaalsesse chi posititsiooni. Näiteks ärge kunagi pange ühtegi oma tooli või diivanit seljaga ukse või sissekäigu poole. Samuti püüdke vältida toas tasakaalutust ja ärge pange neid liiga lähedale lauale või muule mööblile. Ja uskuge või mitte aga mööbli paigutamine L kujuliselt arvatakse meenutavat mürginoolt ja seega loob negatiivse “chi” või energia.

Looge kohad vestluseks oma mööbliga. Seda tehes te suunate energiavoolu läbi kogu ruumi ja ei lase seda läbi tagaukse välja kiirustada. Kui teie tuba on suur, siis on seda väga lihtne teha. Väiksemad toad esitavad suurema väljakutse aga vaheseinade või sirmide kasutamine aitab ruumi jagada nii, et ei oleks otseteed uste või akende juurest. Paigutage mööbel nii, et sealt oleks hea vaade sissepääsule. Kui see ei ole võimalik, siis kasutage peeglit, nii et te näete sissepääsu.

Kui võimalik, siis peaks olema vähemalt 1 meeter vaba ruumi diivani ja kohvilaua vahel. Ärge unustage oma pilte ja seina kaunistusi - feng shui kehtib ka neile. Riputage oma pildid nii, et nad jäävad istudes võimalikult silmade kõrgusele. Püüdke need riputada suurte mööbliesemete kohale. Tehke oma elutoast just see - ruum kus elada, täidetud harmooniaga.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.