10 Feng Shui heaolu parandamise nõuannet kontorisse

Autor: Andres Larin
on September 02, 2015
Vaatamisi: 2767

Feng Shui on uuring ümbritseva keskkonna muutmise kohta, et parandada oma elamistingimusi. Iga minut iga päev teie keskkond kas toetab teid või väsitab teid. Feng Shui õpetab, kuidas ühendada jõud oma keskkonnaga, et muuta parima elu elamine lihtsaks.

Teid ümbritsev keskkond ei peegelda mitte ainult teie teadvust, vaid ka energia voolamine teie kodus ja töökohas määrab teie elu üldise kvaliteedi ja selle tulemi.

Tasakaalustades energia oma keskkonnas on ka teie enda energia harmooniline ja te tõmbate enda poole inimesi ja võimalusi mis peegeldavad seda tasakaalu. Teie keskkond määrab kaudselt milliseid suhteid, rahalisi vahendeid, karjäärivõimalusi jm. te ligi tõmbate.

Kuna me veedame nii palju aega oma töökohtades on nendel ruumidel meie elule suur mõju. Järgnevad feng shui täiustused toetavad teid jõukuse ja tasakaalu loomises teie töökohal.

1. Puhastage oma kontoris korralagedus

Korralagedus on kõik mis on lõpetamata, kasutamata, lahendamata, välja kannatatud või lohakil. Kui te puhastate korralageduse, siis te loote ruumi uutele asjadele ning teie energia ja loovus suureneb.

Korralagedus on nagu emotsionaalne kõhukinnisus - see tõmbab teid alla. Arhiivkappe tuleb korrapäraselt puhastada ja töölauad hoida korras.

2. Paigaldage oma laud "võimu" asendisse

Ideaalne asetus teie arvuti ja laua jaoks on selline mis lubab teil näha teie kontori ust. Kui see ei ole võimalik, siis te saate taastata feng shui paigaldades peegli, mis annab teile uksele hea vaate. Väikse auto jaoks mõeldud küljepeegli saab kinnitada arvuti serva külge ja maksab kõigest mõned eurod.

3. Veenduge selles, et kõik mis teie laual lubab teil tunda ennast mugavalt

Hea kombinatsioon pimestamisvastasest ekraani/kiirgusfiltrist peavalude ja silmade pingutamise vältimiseks, mugav tool mis ei kiiksu, mugav klaviatuur ja käe asend, hiir mis mahub sinu kätte jne. Kõik mis tekitab ebamugavust tarbib teie energiat.

4. Hoidke oma arvuti segaduse vaba

Milline on teie postkast? Kui te näete oma postkasti avades sadu e-kirju, siis te tunnete end ülekoormatuna. Looge eraldi kaustad e-kirjade jaoks millele te soovite vastata. Sorteeri oma kaustasid regulaarselt ja kustutage e-kirjad mida te enam ei vaja. Kord nädalas tühjendage oma kustutatud kirjade kaust.

Kas teie töölaud on täis otseteesid eelmisest elust? Kas teie arvutis on programme mida te kunagi ei kasuta? Arvutid on head segaduse korjajad ja nagu me isegi, töötavad nad paremini kui neis ei ole segadust.

5. Täiendage oma külluse nurka

Kui te astute oma kontori uksest sisse, siis kauges vasakus nurgas on teie rikkuse ja külluse nurk. Mis teil seal on? Korralagedus seal mõjutab kindlasti teie majanduslikku õitsengut.

See oleks hea koht väikese lauapealse purskkaevu jaoks, väärtuslike esemete või isegi sõnalise kinnituse jaoks. Sinised, lillad ja punased värvid on külluse värvid.

6. Loo külluslik vaade

Mida te näete kui te vaatate oma laua tagant välja? Kui te näete telliskiviseina, siis see võib seletada miks te tunnete end ummikus olevat. Värvige sein oma lemmikvärvi, riputage üles oma lemmik maal või plakat. Veenduge selles, et see mida te mõeldes näete, tõstaks teie tuju ja toidaks teie loovust.

7. Puhastage oma aknad, pühkige tolm

Mida te näete aknast välja vaadates? Kas te näete maailma läbi musta objektiivi? Korrapärane kontori puhastamine ja igapäevane prügikasti tühjendamine hoiab teie energia värskena.

8. Osta tervislik taim

Taim toob teie tööruumi elu ja neelab õhus olevaid toksiine.

9. Eraldage oma töökoht

Kui teie töökoht peab olema teie magamistoas, siis proovige seda vaheseinaga eraldada. Töö ja magamine on kaks vastuolulist energiat ja lõõgastav uni aitab teie tööaega paremaks muuta. /p>

10. Parandage või asendage katkised asjad

Kõik mis ei tööta kujutab endast blokeeringut energiavoolule. Näiteks elektripirnid, kellad, uksed mis ei tööta sujuvalt - miks riskida mitte olla parim?

Teadikult oma keskkonna luues loob teie keskkond vastutasuks teile elukvaliteedi mis toetab teid ja te võite kasutada neid täiendusi, et luua oma tööelus külluse, energia ja loovuse vool.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.