Vannitoale uue ilme andmine

Autor: Andres Larin
on September 07, 2015
Vaatamisi: 1891

Paljud inimesed tahavad oma kodus muudatusi näha. Üks asi mida nad rõõmsalt ootavad on vannitoa ümberkujundamine. On palju mooduseid kuidas vannituba renoveerida, et see jälle uus välja näeks. Mõned ideed võivad olla lihtsad ja väikesed ideed, samal ajal kui teised on ekstravagantsed ja võivad õnnestumiseks vajada professionaalset torumeest. Mõningad nendest ideedest võite leida alljärgnevalt.

Keskkonnasõbralik valik

Kuigi keskkonnasõbralikud materjalid on olnud turul saadaval pikka aega, ei ole kõik inimesed saanud nende olulisusest saanud aru kuni hiljutise ajani. Tänapäeval on need materjalid turult kergesti kättesaadavad. Enamus orgaanilisi materjale loovad vannitoale suurepärase tausta, mis võib hõlmata kappe, põrandat, vaipkatteid, käterätikuid ja taimi. Keskkonnasõbralike materjalide kasutusega on stiil ikkagi saavutatav, kuna enamus neist on hästi disainitud, nii et nad sobivad kaasaegsete vannitubade kujundustega.

Lisa julgeid värve

Teine muutus mida võiks teha on lisada natuke värve, täpsemalt julgeid värve, need aitavad lisada vannitoale elu. See annab ka valamutele ja tualettpotile kontrasti, mis on tavaliselt valge värviga. Üks värve mis loob julgust ja kontrasti on punane. Kuigi enamus mehi eelistavad värve, millel on sinine varjund, eelistavad mõned ka punast värvi, kuna see sobib nii meestele kui ka naistele. Ei ole vaja üle värvida seinu, muuta põrandat või lasta torumeestel vahetada kraani selleks, et lisada vannitoale värvi, kuna koduomanikud võivad kasutada kaunistavaid tarvikuid nagu näiteks seebihoidjaid, käterätikuid või isegi lambipirne.

Imiteeri SPA-d

Tänapäeval ei ole vannitoad lihtsalt kohad kus saab vannis käia, tualetti kasutada või hambaid pesta. See võib olla ka koht, kus koduomanikud võivad minna ja lõõgastuda peale rasket tööpäeva. Selleks peavad majaomanikud vannitoa jaoks sisse seadma suure ruumi, nii et sinna mahuks täiendavat mööblit, mis paigutatakse vannituppa, et lisada mugavust. Lisaks sellele enamus SPA-sarnastes vannitubades on koht duši ja vanni jaoks. Meie torumehed teevad vajalikud torutööd, et vannitoas oleks nii kuum kui külm vesi. Paigaldatakse ka riiulid kuhu saab panna aroomatseid küünlaid, nii et koduomanikud saaksid pärast vannituppa minekut koheselt lõõgastuda.

Teised muudatused

Kui koduomanikud ei ole ikka ülalolevate muudatustega rahul, võivad nad proovida välja vahetada dušikardinad klaasist ustega, et see näeks peenem ja seksikam välja. Mõnede seinade väljavahetamine võib samuti olla hea idee, eriti siis kui koduomanikud tahavad oma vannitubasid suuremana näivaks teha. See pakub illusiooni nagu seal oleks rohkem ruumi kui tegelikult on. Lisaks sellele võivad mõned inimesed teha muutusi metallitöödes ja muuta selle väljanägemise antiikseks. Metallide värvi varjundi muudatus võib vanade vannitubade jaoks teha imesid.


Võtke meiega ühendust juba täna kas kontaktivormi kaudu, kirjutage e-mailile info (ät) saarehaldus.ee või helistage telefonil (+372) 513-1161.